Bivši zvezdaš gura Zvezdu lakšim putem ka Evropi! - Admiral Bet SPORT

Bivši zvezdaš gura Zvezdu lakšim putem ka Evropi!

Srđan Orsić

Na poluvremena meča u kojem ćemo saznati ime novog protivnika Crvene zvezde u narednoj rundi kvalifikacija za Ligu šampiona, Spartak iz Trnave i varšavska Legija stoje pri početnom rezultatu meča, ali jedan detalj može da bude presudan!

Naiem, zbog prekršaja u 25, a potom i u 37. minutu meča, isključen je Marko Vešović, bivši fudbaler Crvene zvezde, a sada desni bek Legije.

Da podsetimo, u prvom meču Slovaci su slavil iznenađujuću pobedu od 2:0, a pri ovakvom razvoju situacije, nije isključeno da izdrže i na svome bunjištvu od kraja, pa da Zvezda dobije po mnogima lakšeg rivala u narednoj evropskoj rundi!