PAOK održao čas fudbala Bazelu, Prijović postigao fantastičan pogodak! - Admiral Bet SPORT

PAOK održao čas fudbala Bazelu, Prijović postigao fantastičan pogodak!

Fudbaleri PAOK-a savladali su Bazel na gostovanju u Švajcarskoj sa 3:0 (1:0), u revanš meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Vicešampion Grčke je savladao vicešampiona Švajcarske i u prvom meču sa 2:1, a današnja predstava crno-belih bila je fenomenalna.

Bazel je kao redovan učesnik grupne faze Lige šampiona bio favorit u ovom meču, ali im je PAOK održao čas fudbala.

Prednost Grcima doneo je Varela već u sedmom minutu i tada je bilo jasno da je pred Bazelom težak zadatak.

Dvomeč je bio rešen u 52. minutu kada je srpski reprezentativac Aleksandar Prijović postigao fantastičan pogodak!

Dobio je loptu na ivici kaznenog prostora, ona je odskočila ispred njega, a on je sjajnim lob udarcem savladao golmana Bazela.

Pogodak Prijovića pogledajte OVDE.

Katastrofu Bazela potvrdio je El Kaduri u 60. minutu.

Naredni protivnik PAOK-a biće Spartak iz Moskve, u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.