Zvezda rešila posao u Suduvi već u prvom poluvremenu! - Admiral Bet SPORT

Zvezda rešila posao u Suduvi već u prvom poluvremenu!

Fudbaleri Crvene zvezde vode na gostovanju Suduvi u Litvaniji sa 2:0, u revanš meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Zvezdu je u prednost doveo El Fardu Ben golom u 8. minutu, dok je u 37. minutu Radonjić duplirao prednost.

Namestio je loptu na svoju jaču levu nogu i postigao gol sličan Ebesiliovom u Beogradu. Lopta je odskočila ispred golmana Karduma i završila u donjem desnom uglu.

Drugi gol došao je nakon kontra napada, Radonjić je dobio loptu od Bena i rutinski savladao golmana Suduve.

Još 45 minuta nas očekuje u ovom meču, a verujemo da su igrači i stručni štab Zvezde već sada mislima u Trnavi.

Naredni protivnik šampiona Srbije je slovački Spartak, koji je u dvomeču savladao šampiona Poljske – Legiju iz Varšave.

Žreb za četvrto kolo kvalifikacija Lige šampiona biće održan 6. avgusta.