Ekambi promašio penal u nadoknadi, Hetafe potopio "Žutu podmornicu" - Admiral Bet SPORT

Ekambi promašio penal u nadoknadi, Hetafe potopio "Žutu podmornicu"

Fudbaleri Hetafea savladali su Viljareal u 18. kolu španske Primere.

Hetafe je slavio rezultatom 1:2 (0:0) i tako se popeo na šestu poziciju koja vodi u kvalifikaciju za LIgu Evrope, dok Viljareal nastavlja da tone i sada je pretposlednji na tabeli španskog šampionata.

Nakon manje zanimljivih prvih 45 minuta, gledali smo veoma zanimljiv fudbal u drugom delu igre.

Molina je u 54. minutu doneo prednost gostujućoj ekipi, koja je bila bolji rival, a rezultat je poravnao Kabrera, autogolom u 74. minutu utakmice.

Želeo je Viljareal da dođe do sva tri boda, napadao je i pokušavao, ali je stigla kazna u 89. minutu, kada je Anhel na asistenciju Mate zakucao loptu u mrežu.

Viljareal je u 92. minutu imao priliku da stigne bar do jednog boda, pošto je sudija dosudio penal.

Odgovornost je preuzeo Karl Toko Ekambi, ali je šutirao pored gola, nakon čega je golman Hetafea zadržavao igru i zaradio žuti karton, ali je posle njegovog ispucavanja sudija odsvirao kraj utakmice.