Gengan nakon senzacije nad PSŽ-om opet po starom, minimalac Nice - Admiral Bet SPORT

Gengan nakon senzacije nad PSŽ-om opet po starom, minimalac Nice

Marko Kulić

Nakon susreta između Amijena i Pari Sen Žermena, odigrana su još dva susreta šampionata Francuske. Gengan je izgubio od Sent Etjena na svom terenu sa 1:0, dok je istim rezultatom Niva savladala Bordo.

Gengan nije uspeo da na krilima seznacije u Liga kupu i eliminacije PSŽ-a nastavi sa dobrim partijama i u prvenstvu. Poslednjeplasirani tim u šampionatu izgubio je od Sent Etjena golom Vahbija Kazrija već u šestom minutu iz slobodnog udarca.

I u nastavku meča Sent Etjen je bio bolji tim, pa je tako zasluženo slavio na gostovanju. Nica je savladala Bordo istim rezultatom, a jedini gol postigao je Maksimin Alan u 16. minutu iz penala.

Pored ova dva meča, trebao je da se odigra i susret između Nima i Anžea ali on je na kraju odložen.