Pobeda Salernitane, ali i gol nade Venecije - biće uzbudljiv revanš, a mi smo pogodili GG - Admiral Bet SPORT

Pobeda Salernitane, ali i gol nade Venecije – biće uzbudljiv revanš, a mi smo pogodili GG

Marko Kulić

Fudbaleri Salernitane pobedili su Veneciju rezultatom 2:1, ali mogli su da imaju mnogo sigurniji kapital samo da su izdržali u finišu. Do toga nije došlo, pa će u revanšu plej-auta za opstanak u Seriji B biti veoma zanimljivo.

Salernitana je vodila sa 2:0 preko Milana Đurića i Lamina Džalova. Njemu je asistirao upravo strelac prvog gola i reprezentativac Bosne i Hercegovine. Delovalo je da će tako i ostali, ali je zatim u 91. minutu Đanmarko Zigoni doneo veoma važan gol u gostima. Venecija tako ima sad mnogo veće šanse u revanšu, iako ima gol minusa nakon prvih 90 minuta.

Revanš meč između ove dve ekipe igra se u nedelju 9. juna u Veneciji. Nakon toga biće poznato koja ekipa će i naredne sezone igrati Seriju B.