Irci u finišu ukrali Lampardu pobedu na debiju - Admiral Bet SPORT

Irci u finišu ukrali Lampardu pobedu na debiju

Milovan Longinov

Frenk Lampard debitovao je danas na klupi Čelsija.

"Plavci" su startovali sa prijateljskim utakmicama, a prvi rival bio je irski Bohemijans. Lampard je očekivano pružio šansu većini "otpisanih" ili povratnika, a Miču Bačuaji je iskoristio pogotkom već u osmom minutu.

Ipak, irski tim je u samom finišu, minut pre kraja, uspeo da dođe do izjednačenja i postavi konačnih 1:1.

Lampard je na teren izveo danas još nekoliko starosedelaca i prvotimaca – Pedra, Aspilikuetu, ali i neke zaboravljene igrače kao što su Drinkvoter i povratnik Bačuaji. Na poluvremenu je izveo kompletan drugi sastav, ušli su – Zapakosta, Čaloba, Zuma, Bakajoko, Pjason, a ostaje da vidimo da li će neko od njih zaslužiti veću minutažu u novoj sezoni.

Čelsi nastavlja sa pripremama u Irskoj gde će odigrati još jedan pripremni meč 13. jula, protivnik će biti Sent Džonston, a potom sledi selidba u Japan, gde će odmeriti snage sa Barselonom.