Kostić prvo kao Siniša, a onda kao i Raul! Upisao se i Gaćinović, Ajntraht protutnjao kroz Lihtenštajn - Admiral Bet SPORT

Photo by Maja Hitij/Getty Images

Završeni su svi mečevi prvog dela trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Ajntraht iz Frankfurta protutnjao je kroz Lihtenštajn, pošto su savladali Vaduc rezultatom 0:5 (0:3).

Filip Kostić je u 11. minutu postigao fantastičan pogodak sa nekih 25 metara, da bi u stilu Raula u 27. minutu duplirao prednost na asistenciju Pasijensije. Kor je pogodio u 40, Pasijensija u 53. minutu, da bi Mijat Gaćinović deset minuta kasnije došao do svog prvog ovosezonskog gola.

Bomba!

Steaua i Mlada Boleslav odigrali su jedan tvrd meč u Bukureštu, koji je završen bez golova – 0:0.

Austrija je u Beču poražena od kipranskog Apolona iz Limasola – 1:2 (1:1), dok je Torino rutinski savladao Šahtjor iz Soligorska – 5:0 (2:0).

Espanjol je slavio u Švajcarskoj protiv Lucerna – 0:3, dok je Legija protiv Atromitosa odigrala bez golova.