TSC i dalje maksimalan, pao i Čukarički - Admiral Bet SPORT

TSC i dalje maksimalan, pao i Čukarički

Marko Kulić

Ekipa iz Bačke Topole je i u četvrtom kolu domaće Superlige potvrdila da neće voditi samo borbu za opstanak u svojoj debitantnskoj sezoni u najvišem rangu takmičenja. Daleko od toga – TSC nakon četiri kola ima isto toliko pobeda.

Danas su igrači ovog kluba na svom terenu savladali Čukarički rezultatom 1:0. Jedini pogodak postigao je Dejan Milićević u 54. minutu igre. Moglo je da bude i ubedljivije ali je golman Čukaričkog, Nemanja Belić u 65. minutu odbranio udarac Nenadu Lukiću.

TSC tako nakon četiri kola ima 12 bodova i sjajnu gol razliku 10:3. U ovom trenutku jedino Vojvodina može da se izjednači sa novim superligašem jer Crvena zvezda i Partizan će nakon ovog vikedna imati po meč manje.

U 20 časova igraju se još četiri meča četvrtog kola domaćeg šampionata, a situacija na tabeli je sledeća: