Mudrinski doneo bod Jageloniji - Admiral Bet SPORT

Mudrinski doneo bod Jageloniji

Ognjen Mudrinski postigao je prvi gol u dresu Jagelonije.

U četvrtom kolu poljske "Ekstraklase", Jagelonija je gostovala Lehiji u Gdanjsku, a meč je završen nerešenim rezultatom – 1:1 (1:0).

Filip Mladenović, levi bek reprezentacije Srbije, asistirao je u 25. minutu Sobijehu, koji je doveo domaću ekipu u prednost.

Bivši napadač Čukaričkog i Crvene zvezde doneo je izjednačenje u 75. minutu, kada se odlično snašao u kaznenom prostoru rivala i sa šest, sedam metara jakim udarcem poravnao je rezultat.

Posle prvenca, nadamo se da će Mudrinski nstaviti da rešeta mreže.