Galata ostala bez pobede u 96. minutu, njihov "dželat" iz prošlog kola ponovo slavio - Admiral Bet SPORT

Odigrane su poslednje dve utakmice nedeljnog programa u turskoj Superligi.

Aktuelni šampion Galatasaraj poražen je u prvom kolu od Denizlija na gostovanju 2:0, koji je danas u gostima istim rezultatom savladao Alanju. Autogol Ozturka u 36. i Berou u 69. minutu doneli su pobedu gostima.

Galatasaraj je kod kuće dočekao Konju i želeli su igrači da se pred svojim navijačima iskupe za poraz protiv Denizlija. Ispustili su pobedu u poslednjim trenucima utakmice – 1:1 (0:0).

Stiven N’Zonzi asistirao je Rajanu Babelu u 60. minutu za vodeći pogodak, a njegov prošlogodišnji saigrač iz Fulama Žan Mišel Seri napravio je veliku glupost i zaradio je direktan crveni karton. Defanzivni vezista je ostavio svoju ekipu na cedilu, koja je grčevito branila tri boda.

U 96. minutu utihnuo je stadion i bio je potpuni šok na "Turk Telekom Areni", kada je defanzivac iz Danske Jen Jonson postigao gol u poslednjim trenucima utakmice i doneo Konji bod.

Razočaravajuće prve dve utakmice za Galatu.