Milovan Longinov
Photo by Emilio Andreoli/Getty Images

Fudbaleri Intera razbili su ekipu Lećea rezultatom 4:0 (2:0) u prvom kolu Serije A.

Stadion "Đuzepe Meaca" danas je imao šta da vidi – drugačiji, organizovaniji, konkretniji Inter i što je najvažnije – strašnog Romelua Lukakua, kao i prelep pogodak Kandreve u finišu utakmice sa preko 30 metara.

Belgijanac je postigao pogodak na svom debiju, sredinom drugog dela igre, kada je potvrdio pobedu za 3:0.

Pored toga, stvarao je ogromne probleme odbrani gostiju i zaradio ovacije čitavog stadiona.

Mrežu povratnika u Seriju A načeo je Marcelo Brozović posle asistencije Asamoe u 21. minutu.

Samo tri minuta kasnije, Sensi je na pas Vesina povisio na 2:0.

Na isteku sata igre, Lukaku se našao na pravom mestu i jednu odbijenu loptu lako sproveo u mrežu za 3:0.

U 76. minutu gosti su ostali sa igračem manje, pošto je Farijas žestoko startovao sa leđa na Barelu i zasluženo zaradio direktan crveni karton.

Strašni Inter je brojčanu prednost iskoristio da postigne još jedan pogodak, u 84. minutu Kandreva postavlja konačan rezultat. Ovo je verovatno jedan od kandidata za gol sezone, uživajte: