Korintijans ispustio pobedu u 91. minutu - golčina, iz kornera! - Admiral Bet SPORT

Korintijans ispustio pobedu u 91. minutu – golčina, iz kornera!

U terminu od 16:00, dosta neobičnom za brazilski fudbal, odigrane su dve utakmice 18. kola Serije A.

Posrnuli velikan Vasko igra očajno ove sezone, pošto je u 18 utakmica skupio samo 20 bodova i blizu je zone ispadanja. U goste im je došla Bahija, koja igra sjajno u poslednje vreme – ne znaju za poraz u poslednjih sedam utakmica, a danas su upisali i treću pobedu zaredom – 0:2 (0:0).

Pobedu Bahiji doneli su Paraiba Ninjo u 56. minutu i Žilberto u 61. minutu.

Korintijans je dočekao Searu i očekivala se sigurna pobeda domaćina, koji bi tako održao korak za vodećim Santosom i Flamengom. Nisu izgubili još od juna meseca, ali su u seriji nerešenih rezultata, što je i danas bio slučaj – 2:2 (2:0).

Lukas je autogolom pogurao domaćina u 23. minutu, a 35-godišnji Vagner Lav je duplirao prednost četiri minuta kasnije.

Očekivalo se da rutinski Korintijans privede meč kraju, ali je Galjardo pomrsio račune u 59. minutu. Korintijans Arenu šokirao je Karvaljo u 91. minutu i gosti su odneli bod.

Sada Santos i Flamengo imaju četiri boda i utakmicu više od Korintijansa.