Malaga - Almerija: Po gol na obe strane da duplirate dobitak - Admiral Bet SPORT

Malaga – Almerija: Po gol na obe strane da duplirate dobitak

Nikola Bulatović

Četvrto kolo španske Segunde donosi nekoliko zanimljivih duela, a jedan takav igra se u Malagi, gde gostuje Almerija.

Malaga je počela pobedom u Santanderu, a onda osvojila bod u naredna dva kola, uz vrlo lošu realizaciju. Almerija je, na drugoj strani, bolje otvorila prvenstvo i ima sedam bodova, uz gol razliku 5:1.

Danas očekujemo da vidimo neki gol. Domaćin se mora otvoriti ukoliko želi da ne ispadne iz trke za vrh tabele, a verujemo i da će gosti igrati na gol više. U sastavu Almerije prošle nedelje svih 90 minuta odigrao je Nikola Maras. Osim bivšeg štopera Rada za ovaj klub nastupa i bivši reprezentativac Srbije i nekadašnji fudbaler Partizana Radoslav Raća Petrović, ali ne dobija mnogo minuta, baš kao i mladi golman Dragan Rosić.

Naš predlog za večeras je GG, dok AdmiralBet daje odličnu kvotu, koja će vam pojačati kvotu za više nego duplo: