Sampaolijev Santos u nadoknadi do iksa, Flamengo pobegao dva boda - Admiral Bet SPORT

Sampaolijev Santos u nadoknadi do iksa, Flamengo pobegao dva boda

Horhe Sampaoli Foto: Gabriel Rossi/Getty Images

Fudbaleri Santosa neočekivano su poraženi na svom terenu u pretposlednjem meču 18. kola brazilske Serije A.

Ekipa Santosa bila je izjednačena na vrhu sa Flamengom, koji je nastavio svoj pobedonosni niz i crno-beli su danas tražili sigurna tri boda protiv Atletiko Paranensea. Međutim, gosti su ih iznenadili i pomogli Flamengu, ali i Palmeirasu – 1:1 (0:1).

28-godišnji argentinski napadač Brajan Romero pogodio je u 42. minutu na asistenciju Tonija Andersona i doneo je prednost.

Santos je dominirao u drugom poluvremenu, Atletiko nije ni šutnuo na gol, gotovo da nisu prelazili centar, pa je samo bilo pitanje trenutka kada će Santos izjednačiti.

To se dogodilo u 91. minutu, kada je Karlos Sančez pogodio sa bele tačke.