Teksansi bolji od "Jaguara" pred 85.000 gledalaca na "Vembliju"

Photo by Tim Warner/Getty Images

Nastavlja se trend igranja utakmica NFL lige u Evropi, pa su se tako sinoć na "Vembliju" pred 85.000 gledalaca sastali Hjuston Teksansi i Džeksonvil Džeguarsi.

Hjuston Teksansi ostvarili su šestu pobedu u sezoni i u prvoj utakmici u istoriji franšize van Sjedinjenih Američkih Država slavili su veoma ubedljivo – 26:3 (3:0, 6:3, 10:0, 7:0).

Fild golom Ferberna u prvoj četvrtini došli su do prednosti od 3:0, koji je u drugoj deonici promašio šut za dodatni poen posle tačdauna Felsa, pa je Hjuston vodio 9:0. Smanjio je Džeksonvil fild golom Lemboa, a Ferbern je promašio fild gol pred kraj prvog poluvremena.

Fild golom Ferberna i tačdaunom Djuka Džonsona Hjuston dolazi do nedostižnih 19:3, a u poslednjem kvartalu je i Hopkins zabeležio tačdaun.