Rejdersi bolji od Čardžersa u dramatičnoj završnici

Ouklend Rejdersi ostvarili su petu pobedu u novoj sezoni, savladavši Los Anđeles Čardžerse u jednom veoma zanimljivoj utakmici – 26:24.

Rejdersi su mnogo bolje otvorili meč i posle prve četvrtine vodili su 10:0. Čardžersi su bili bolji u drugoj deonici i uspeli su da sa dva tačdauna znatno smanje prednost Rejdersa, pa se na veliki odmor otišlo sa +3 za Ouklend (17:14).

Treća četvrtina bila je izjednačena, pošto smo videli po jedan fild gol sa obe strane, a u četvrtoj je viđena prava drama. Čardžersi dolaze do tačdauna i ekstra poena, pa su dva minuta pre kraja imali prednost od četiri poena.

Rejdersi su iz poslednjeg napada došli do tačdauna 62 sekunde pre kraja i Džošua Džejkob doneo je trijumf.