Sasuolo jači, šesti poraz Mihine Bolonje

Milovan Longinov

Fudbaleri Sasuola pobedili su na svom stadionu ekipu Bolonje rezultatom 3:1 (1:0) na otvaranju 11. kola Serije A.

Ovo je već šesti poraz ekipe Siniše Mihajlovića, koji ni večeras nije predvodio svoj tim, pošto se nalazi na terapiji u borbi protiv akutne leukemije.

Sasuolo je do pobede došao zahvaljući dvostrukom strelcu Kaputu, kome je u 34. minutu asistirao povratnik u našu reprezentaciju Filip Đuričić.

U drugom poluvremenu, u 68. minutu Boga je doneo dva gola prednosti domaćima, ali je već u 70. Orsolini vratio Bolonju u život.

Ipak, kada je u 75. Kaputo postigao svoj drugi pogodak na meču, Bolonja više nije imala snage za povratak.

Sasuolo je ovim trijumfom preskočio Bolonju i sada ima 13 bodova, dok Mihin tim ima jedan manje i predstoji im dalja borba za opstanak.