Osma u nizu – Salah srušio "fenjeraša", ovako se osvaja titula!

Liverpul nastavlja da gazi – osma pobeda zaredom u Premijer ligi i 16. u sezoni.

"Redsi" su dočekali Votford, koji se nalazi na poslednjem mestu, očekivala se laka i ubedljiva pobeda, ali na kraju nije bilo baš toliko lagano – 2:0 (1:0).

Kada se dobijaju ovakve utakmice, tada se osvajaju titule, to zna Jirgen Klop, koji je prethodne sezone upravo na ovakvim mečevima prosipao bodove i generalno to je Liverpul radio godinama. Izgleda da je tome došao kraj.

Ismaila Sar i Vil Hjuz imali su solidne šanse za Votford u prvom poluvremenu, Liverpul je imao samo jednu pravu i iz nje je postigao pogodak. Ponovo je Mo Salah bio čovek odluke, pošto je posle solo prodora pogodio mrežu Fostera u 40. minutu.

Sadio Mane postigao je gol u 50. minutu, ali je on poništen zbog ofsajda, pošto je Mariner konsultovao sudije u VAR sobi.

Delofeu i Dini imali su solidne prilike za izjednačenje, ali se jednostavno Liverpul "zaključao".

"Redsi" su pobedu overili u 90. minutu, kada je strelac ponovo bio Salah.